KÚPELE PATINCE

Adresa:
Kúpele Patince, s.r.o.,
Obec:
Patince – kúpele
PSČ:
946 39
Telefón:
00421/903/444 834, 00421/35/773 14 44
Email:
kupele@bonaparte.sk
GPS:
47°44’42.00”N 18°18’37.22”E
WWW:
http://www.patincekupalisko.sk
6 °C
12 °C
Prevažne oblačno
7 °C
14 °C
Slnečno
7 °C
17 °C
Prevažne oblačno
7 °C
16 °C
Oblačno
9 °C
14 °C
Oblačno
Penzión Termálne kúpalisko Loptové hry Tenis Požičovňa bicyklov Požičovňa športových potrieb Vodný bicykel Parkovanie Kúpalisko otvorené Možnosť rybolovu Terasa, letná záhrada Detské ihrisko Bufet Vhodné pre rodiny internet wi-fi

Letné termálne kúpalisko v najteplejšej oblasti Slovenska.
Poskytujeme pre našich ctených návštevníkov možnosť kúpania, plávania a zábavy v 6 bazénoch a v novom tobogánovom svete (športový, detský, sedací, rekreačný detský a plavecký bazén) s teplotou termálnej vody od 24° do 33°C. Okrem toho v rekreačnom areáli sa nachádza nasledovná paleta služieb: Wellness – centrum s vodným a saunovým svetom, masáže, člnkovanie a vodné bicykle, rybolov, vodný futbal, tenis a požičovňa miniáut.

Letné termálne kúpalisko v najteplejšej oblasti Slovenska.
Poskytujeme pre našich ctených návštevníkov možnosť kúpania a plávania  v šiestich rekonštruovaných bazénoch (športový, detský, sedací, rekreačný detský, plavecký bazén a dopadový) s teplotou termálnej vody od 24° do 33°C a Toboganový svet s 3 obrovskými toboganmi . Okrem toho v rekreačnom areáli sa nachádza nasledovná paleta služieb: Wellness – centrum s vodným a saunovým svetom, masáže, člnkovanie  a vodné bicykle, rybolov, vodný futbal, tenis, požičovňa bicyklov a miniáut.


Ubytovanie najdete v našich Penziónoch Bonaparte**, Korzika** a Olive*** Family Resort alebo v Chatovej osade** Family Resort.


 


Penzióny Bonaparte** a Korzika** sú v rekreačnom areáli Patince v tesnej blízkosti vchodu do Letného termálneho kúpaliska, ktorého voda pozitívne pôsobí na pohybové ústrojenstvo a kožné choroby. Penzióny majú kapacitu 68 osôb a poskytujú útulné a pohodlné ubytovanie z rôznych dispozičných druhov izieb pre rodiny s deťmi v letných mesiacoch máj – september. Vedľa našich penziónov je súkromné parkovisko strážené kamerovým systémom. K vybaveniu penziónov patrí reštaurácia – spoločenská miestnosť..


MOŽNOSTI UBYTOVANIA


Izba 2+2 je určená pre 3- až 4-člennú rodinu, má rozlohu 26 m2. Vybavenie izby: 2 lôžka, 2 prístelky, LED TV s rádiom, chladnička, ventilátor, vlastné sociálne zariadenie (umývadlo, sprcha, WC). Na izbách Penziónu Korzika sú balkóny.


Izba 2+1 je určená pre 3-členné rodiny. Má rozlohu 14 m2. Vybavenie izby: 2 lôžka, 1 prístelka, LED TV s rádiom, chladnička, ventilátor, vlastné sociálne zariadenie (umývadlo, sprcha, WC). Na izbách Penziónu Korzika sú balkóny.


Veľká rodinná bunka 2×2+1 je určený pre 4 až 6 členné rodiny. V apartmáne sa nachádzajú 2 dvojlôžkové izby, každá s možnosťou 1 prístelky, LED TV s rádiom, ventilátor. Veľký rodinný apartmán disponuje chladničkou, vlastným sociálnym zariadením (umývadlo, sprcha, WC).


ĎALŠIE SLUŽBY


Medzi naše ďalšie služby patrí: požičovňa bicyklov, stolný tenis a ohnisko.


K objednávke akejkoľvek možnosti ubytovania Vám pridáme každodenný voľný vstup na Letné termálne kúpalisko s toboganovým svetom v Patinciach pre každú osobu počas celého pobytu.


ŠPECIÁLNY BONUS pre všetkých našich ctených hostí : Na všetky vstupy do Bazénového sveta WELLNESS centra Patince ****(kedykoľvek počas pobytu) je zľava 30%! Deti do 6r. ZDARMA (v sprievode dosp.os.).


Free Wifi Internet v objekte a na letnej terase pri Penzióne. V Penzióne** Bonaparte každá izba je klimatizovaná.


Chatová osada** FAMILY RESORT je samostatný oplotený komplex 12-tich chát určených pre rodiny s deťmi, ktoré chcú bývať komfortne a nezávisle. Areál ponúka veľké detské ihriská, pieskovisko, ohnisko a termálny prameň, možnosť parkovania v objekte pred vlastnou chatou. V tesnej blízkosti chát sa nachádzajú WELLNESS-Centrum, Letné termálne kúpalisko, bufetový rad, reštaurácie, tenisové kurty a minigolfové ihrisko. Každá chata má svoju terasu o rozlohe 9 m2 so záhradným nábytkom. Všetky chaty disponujú plne zariadenou kuchynkou (s elektrickou  dvojplatňou, varičom, mikrovlnkou, rýchlovarnou kanvicou, drezom T+S vodou) chladničkou, stolom, rohovou lavicou a stoličkami a sociálnym zariadením (kúpeľňa s WC, sprchou), dvomi spálňami 2+1 s LED TV (2x), rádiom/MP3/CD. Maximálna kapacita chaty je 4-6 osôb. V Chatovej osade Family Resort sú termíny pobytu vždy nedeľa-nedeľa !


K objednávke jednej z týchto chát Vám pridáme pre každú osobu počas celého pobytu každodenný voľný vstup na Letné termálne kúpalisko s toboganovým svetom v Patinciach.


ŠPECIÁLNY BONUS pre všetkých našich ctených hostí : Na všetky vstupy do Bazénového sveta WELLNESS centra Patince **** (kedykoľvek počas pobytu) je zľava 30%! Deti do 6r. ZDARMA (v sprievode dosp.os.).


Free Wifi Internet v celom areáli Chatovej osady** Family Resort (na terase a v chatkách).


Olive*** Family Resort je  situovaný  v areáli letného termálneho kúpaliska Patince-kúpele, 200 metrov od zadného vchodu Letného termálneho kúpaliska, 80 metrov od Wellness-Centra Patince. Penzión je vybavený pre pohodlný pobyt viacčlenných rodín s polpenziou.


Vybavenie Olive*** Family Resort: 


Budova je dvojposchodová. Na prízemí je recepcia, jedáleň, a veľká spoločenská miestnosť ( je tam ping-pongový stôl, kondičný bicykel, stroj na posilovanie, detský kútik 60 – 80 m2).


Na prvom a druhom poschodí Vás čaká spolu 14 izieb nasledovného typu:


Vybavenie izby 2 (celkom 2 ks):   dvojlôžková izba (izba 20 m2, predsieň 5 m2: spolu 25 m2),  LED TV  s rádiom a so zabudovaným Wi-Fi, chladničkou, vlastným sociálnym zariadením (umývadlo, sprcha a vaňa, WC, T+S voda).  Minimálna obsadenosť izby:  2 osoby; maximálna: 2 os. 


Vybavenie izby 2+2 (celkom 2 ks):   veľká dvojlôžková izba (izba 34 m2, predsieň 7 m2: spolu 41 m2), s 2 prístelkami, LED TV s rádiom a so zabudovaným Wi-Fi, chladničkou, vlastným sociálnym zariadením (umývadlo, sprcha, WC, T+S voda), s dvoma balkónmi. Minimálna obsadenosť izby 2+2 :  2 osoby; maximálna: 4 os.  


Vybavenie rodinnej bunky (celkom 10 ks):  dve izby (dvoj- a trojlôžkové) (izba 17 m2, predsieň 7 m2: spolu 41 m2),, LED TV s rádiom a so zabudovaným Wi-Fi, s dvoma balkónmi. Predsieň s chladničkou. Rodinná bunka disponuje vlastným sociálnym zariadením (umývadlo, sprcha, WC, T+S voda). Minimálna obsadenosť rod. bunky: 3 osoby; maximálna: 5 os.  


Všetky izby v Olive*** Family Resort boli úplne obnovené v roku 2014!     


V celej budove je Wi Fi signál. Polpenziu zabezpečíme v budove na prízemí v jedálni.