KÚPELE PATINCE

Adresa:
Kúpele Patince, s.r.o.,
Obec:
Patince – kúpele
PSČ:
946 39
Telefón:
00421/903/444 834, 00421/35/773 14 44
Email:
bonaparte@bonaparte.sk
GPS:
47°44’42.00”N 18°18’37.22”E
WWW:
http://www.patincekupele.sk
20 °C
33 °C
Prevažne slnečno
21 °C
35 °C
Slnečno
21 °C
35 °C
Prevažne slnečno
21 °C
34 °C
Slnečno
22 °C
35 °C
Prevažne slnečno
Penzión Termálne kúpalisko Loptové hry Tenis Požičovňa bicyklov Požičovňa športových potrieb Vodný bicykel Parkovanie Kúpalisko otvorené Možnosť rybolovu Terasa, letná záhrada Detské ihrisko Bufet Vhodné pre rodiny internet wi-fi

Letné termálne kúpalisko v najteplejšej oblasti Slovenska.
Poskytujeme pre našich ctených návštevníkov možnosť kúpania a plávania  v šiestich rekonštruovaných bazénoch (športový, detský, sedací, rekreačný detský, plavecký bazén a dopadový) s teplotou termálnej vody od 24° do 33°C a Toboganový svet s 3 obrovskými toboganmi . Okrem toho v rekreačnom areáli sa nachádza nasledovná paleta služieb: Wellness – centrum s vodným a saunovým svetom, masáže, člnkovanie  a vodné bicykle, rybolov, vodný futbal, tenis, požičovňa bicyklov a miniáut.


Ubytovanie najdete v našich Penziónoch Bonaparte**, Korzika** a Olive*** Family Resort alebo v Chatovej osade** Family Resort.


 


Penzióny Bonaparte** a Korzika** sú v rekreačnom areáli Patince v tesnej blízkosti vchodu do Letného termálneho kúpaliska, ktorého voda pozitívne pôsobí na pohybové ústrojenstvo a kožné choroby. Penzióny majú kapacitu 68 osôb a poskytujú útulné a pohodlné ubytovanie z rôznych dispozičných druhov izieb pre rodiny s deťmi v letných mesiacoch máj – september. Vedľa našich penziónov je súkromné parkovisko strážené kamerovým systémom. K vybaveniu penziónov patrí reštaurácia – spoločenská miestnosť..


MOŽNOSTI UBYTOVANIA


Izba 2+2 je určená pre 3- až 4-člennú rodinu, má rozlohu 26 m2. Vybavenie izby: 2 lôžka, 2 prístelky, LED TV s rádiom, chladnička, ventilátor, vlastné sociálne zariadenie (umývadlo, sprcha, WC). Na izbách Penziónu Korzika sú balkóny.


Izba 2+1 je určená pre 3-členné rodiny. Má rozlohu 14 m2. Vybavenie izby: 2 lôžka, 1 prístelka, LED TV s rádiom, chladnička, ventilátor, vlastné sociálne zariadenie (umývadlo, sprcha, WC). Na izbách Penziónu Korzika sú balkóny.


Veľká rodinná bunka 2×2+1 je určený pre 4 až 6 členné rodiny. V apartmáne sa nachádzajú 2 dvojlôžkové izby, každá s možnosťou 1 prístelky, LED TV s rádiom, ventilátor. Veľký rodinný apartmán disponuje chladničkou, vlastným sociálnym zariadením (umývadlo, sprcha, WC).


ĎALŠIE SLUŽBY


Medzi naše ďalšie služby patrí: požičovňa bicyklov, stolný tenis a ohnisko.


K objednávke akejkoľvek možnosti ubytovania Vám pridáme každodenný voľný vstup na Letné termálne kúpalisko s toboganovým svetom v Patinciach pre každú osobu počas celého pobytu.


ŠPECIÁLNY BONUS pre všetkých našich ctených hostí : Na všetky vstupy do Bazénového sveta WELLNESS centra Patince ****(kedykoľvek počas pobytu) je zľava 30%! Deti do 6r. ZDARMA (v sprievode dosp.os.).


Free Wifi Internet v objekte a na letnej terase pri Penzióne. V Penzióne** Bonaparte každá izba je klimatizovaná.


Chatová osada** FAMILY RESORT je samostatný oplotený komplex 12-tich chát určených pre rodiny s deťmi, ktoré chcú bývať komfortne a nezávisle. Areál ponúka veľké detské ihriská, pieskovisko, ohnisko a termálny prameň, možnosť parkovania v objekte pred vlastnou chatou. V tesnej blízkosti chát sa nachádzajú WELLNESS-Centrum, Letné termálne kúpalisko, bufetový rad, reštaurácie, tenisové kurty a minigolfové ihrisko. Každá chata má svoju terasu o rozlohe 9 m2 so záhradným nábytkom. Všetky chaty disponujú plne zariadenou kuchynkou (s elektrickou  dvojplatňou, varičom, mikrovlnkou, rýchlovarnou kanvicou, drezom T+S vodou) chladničkou, stolom, rohovou lavicou a stoličkami a sociálnym zariadením (kúpeľňa s WC, sprchou), dvomi spálňami 2+1 s LED TV (2x), rádiom/MP3/CD. Maximálna kapacita chaty je 4-6 osôb. V Chatovej osade Family Resort sú termíny pobytu vždy nedeľa-nedeľa !


K objednávke jednej z týchto chát Vám pridáme pre každú osobu počas celého pobytu každodenný voľný vstup na Letné termálne kúpalisko s toboganovým svetom v Patinciach.


ŠPECIÁLNY BONUS pre všetkých našich ctených hostí : Na všetky vstupy do Bazénového sveta WELLNESS centra Patince **** (kedykoľvek počas pobytu) je zľava 30%! Deti do 6r. ZDARMA (v sprievode dosp.os.).


Free Wifi Internet v celom areáli Chatovej osady** Family Resort (na terase a v chatkách).


Olive*** Family Resort je  situovaný  v areáli letného termálneho kúpaliska Patince-kúpele, 200 metrov od zadného vchodu Letného termálneho kúpaliska, 80 metrov od Wellness-Centra Patince. Penzión je vybavený pre pohodlný pobyt viacčlenných rodín s polpenziou.


Vybavenie Olive*** Family Resort: 


Budova je dvojposchodová. Na prízemí je recepcia, jedáleň, a veľká spoločenská miestnosť ( je tam ping-pongový stôl, kondičný bicykel, stroj na posilovanie, detský kútik 60 – 80 m2).


Na prvom a druhom poschodí Vás čaká spolu 14 izieb nasledovného typu:


Vybavenie izby 2 (celkom 2 ks):   dvojlôžková izba (izba 20 m2, predsieň 5 m2: spolu 25 m2),  LED TV  s rádiom a so zabudovaným Wi-Fi, chladničkou, vlastným sociálnym zariadením (umývadlo, sprcha a vaňa, WC, T+S voda).  Minimálna obsadenosť izby:  2 osoby; maximálna: 2 os. 


Vybavenie izby 2+2 (celkom 2 ks):   veľká dvojlôžková izba (izba 34 m2, predsieň 7 m2: spolu 41 m2), s 2 prístelkami, LED TV s rádiom a so zabudovaným Wi-Fi, chladničkou, vlastným sociálnym zariadením (umývadlo, sprcha, WC, T+S voda), s dvoma balkónmi. Minimálna obsadenosť izby 2+2 :  2 osoby; maximálna: 4 os.  


Vybavenie rodinnej bunky (celkom 10 ks):  dve izby (dvoj- a trojlôžkové) (izba 17 m2, predsieň 7 m2: spolu 41 m2),, LED TV s rádiom a so zabudovaným Wi-Fi, s dvoma balkónmi. Predsieň s chladničkou. Rodinná bunka disponuje vlastným sociálnym zariadením (umývadlo, sprcha, WC, T+S voda). Minimálna obsadenosť rod. bunky: 3 osoby; maximálna: 5 os.  


Všetky izby v Olive*** Family Resort boli úplne obnovené v roku 2014!     


V celej budove je Wi Fi signál. Polpenziu zabezpečíme v budove na prízemí v jedálni.